Aktualne novice
  1. V Podmežaklo prihajajo mladi biki!
  2. Gaber Glavič: “Trenersko delo traja 24 ur na dan in ekipi dam vse, kar imam!”
  3. S Predarlske s polnim plenom
  4. Na dolgo pot po prvo zmago
  5. Odpoved tekme

Razpored tekem:

DATUMDANURADOMAČIGOSTIREZULTAT
17.09.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice HC Gardeina8:2
21.09.2016Sreda20.30SG Cortina HafroSIJ Acroni Jesenice 1:6
24.09.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Red bull Salzburg II4:2
28.09.2016Sreda19.30HC Neumarkt EgnaSIJ Acroni Jesenice 1:5
01.10.2016 Sobota19.30WSV SterzingSIJ Acroni Jesenice 2:5
04.10.2016Torek19.30EC Zell am SeeSIJ Acroni Jesenice 3:5
08.10.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Die Adler Kitzbühel3:0
15.10.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice VEU Feldkirch3:2
16.10.2016Nedelja18.30SIJ Acroni Jesenice Alge Elastic Lustenau2:1 (OT)
18.10.2016Torek19.00KAC IISIJ Acroni Jesenice 1:10
26.10.2016Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice Ritten Sport5:6
29.10.2016Sobota19.30HC PustertalSIJ Acroni Jesenice 3:2 (OT)
09.11.2016Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice KAC II1:0
12.11.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Asiago Hockey2:3
16.11.2016Sreda19.30EHC BregenzerwaldSIJ Acroni Jesenice 2:4
19.11.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice HC Pustertal2:3
23.11.2016Sreda20.30Asiago HockeySIJ Acroni Jesenice 3:2
30.11.2016Sreda19.30Red bul Salzburg IISIJ Acroni Jesenice 4:0
03.12.2016Sobota20.30HC GardeinaSIJ Acroni Jesenice 1:4
07.12.2016 Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice SG Cortina Hafro4:3
16.12.2016Petek19.30SIJ Acroni Jesenice HC Neumarkt Egna1:2
21.12.2016Sreda19.30SIJ Acroni JeseniceEC Zell am See2:0
26.12.2016Ponedeljek19.30SIJ Acroni JeseniceSHC Fassa8:3
29.12.2016Četrtek20.45SHC FassaSIJ Acroni Jesenice7:2
02.01.2017Ponedeljek19.30Alge Elastic LustenauSIJ Acroni Jesenice3:0
03.01.2017Torek19.30VEU FeldkirchSIJ Acroni Jesenice3:4
07.01.2017Sobota18.30SIJ Acroni JeseniceWSV Sterzing7:1
10.01.2017Torek18.30Ritten SportSIJ Acroni Jesenice3:5
18.01.2017Sreda20.00Die Adler KitzbühelSIJ Acroni Jesenice1:9
21.01.2017Sobota18.30SIJ Acroni JeseniceEHC Bregenzerwald5:0

Statistika igralcev:

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
88Jure SOTLAR461934531116
31Eric PANCE453220521629
81Sašo RAJSAR481436502046
11Luka KALAN48132639720
29Aleksandar MAGOVAC44924332312
43Martin ORAŽE4682432257
13Nate DICASMIRRO37922311122
18Marjan MANFREDA49121830148
26Jaka ANKERST271314271712
97Žan JEZOVŠEK471311241332
28Nejc BERLISK37716231220
17Miha LOGAR3031619134
16Miha BRUS (C)40651158
23Urban SODJA494711122
91Tadej ČIMŽAR323811-518
38Aleš KRANJC10268610
37Gašper CERKOVNIK49257840
68Shane HEFFERNAN9257835
27Aleš JEKLIČ41235736
24Sebastjan HADŽIČ1921306
12David RODMAN4123-14
47Gašper GLAVIČ35123214
20Marko TARMAN470331014
10Blaž TOMAŽEVIČ2611220
48Luka KRAIGHER25112139
8Žiga URUKALO200000
32Jaka SODJA1000-10
55Gašper SERŠEN1000-10
24Jaka ŠTURM1000-10

Statistika vratarjev:

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
39Rok STOJANOVIČ301764:349268537392,1
33Žan US221183:565905394991,7
1Grega VILMAN0
2Žiga KOGOVŠEK0

Lestvica rednega dela:

MestoEkipaOTZPZPPPGR+/-Točke
1.Ritten Sport3024321117:635477
2.HC Pustertal3023331103:554876
3.HDD SIJ Acroni Jesenice3020811120:665463
4.Alge Elastic Lustenau3017913106:772956
5.Asiago Hockey30161040102:653756
6.VEU Feldkirch30181101112:892355
7.SG Cortina Hafro3014925100:762451
8.HC Neumarkt Egna3010153287:97-1038
9.EC Zell am See3011151385:96-1138
10.Red Bull Salzburg II3010153285:87-238
11.HC Gardeina309153384:104-2036
12.WSV Sterzing3010173078:90-1236
13.Die Adler Kitzbühel309182172:115-4332
14.HC Fassa306182479:126-4726
15.EHC Bregenzerwald307190476:118-4225
16.KAC II303223261:143-8217

Razpored tekem skupine za razvrstitev:

DATUMDANURADOMAČIGOSTIREZULTAT
25. 01. 2017Sreda18.30HDD SIJ Acroni JeseniceAlge Elastic Lustenau2:4
28. 01. 2017 Sobota19.30VEU FeldkirchHDD SIJ Acroni Jesenice1:4
01. 02. 2017Sreda18.30HDD SIJ Acroni JeseniceRittner Buam3:1
04. 02. 2017Sobota19.30HC PustertalHDD SIJ Acroni Jesenice5:4 (OT)
14. 02. 2017Torek19.30Alge Elastic LustenauHDD SIJ Acroni Jesenice5:2
16. 02. 2017Četrtek18.30HDD SIJ Acroni JeseniceAsiago Hockey3:2 (OT)
18. 02. 2017Sobota18.30Rittner BuamHDD SIJ Acroni Jesenice1:2
21. 02. 2017Torek18.30HDD SIJ Acroni JeseniceHC Pustertal4:2
23. 02. 2017Četrtek20.30Asiago HockeyHDD SIJ Acroni Jesenice7:2
25. 02. 2017Sobota18.30HDD SIJ Acroni JeseniceVEU Feldkirch3:4

Lestvica skupine za razvrstitev:

MestoEkipaOTZPZPPPGR+/-Točke
1.Ritten Sport10522136:231326 (6)
2.HC Pustertal10432137:261121 (4)
2.Asiago Hockey10610332:221021 (0)
4.HDD SIJ Acroni Jesenice10441129:32-317 (2)
5.VEU Feldkirch10460024:41- 179 (0)
6.Alge Elastic Lustenau10271022:36- 149 (1)

Razpored končnice (datumi)

Četrtfinale (best of five):
Jesenice, 01. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Alge Elastic Lustenau – 3:2 OT
Lustenau, 04. 03. 2017 ob 19.30 – Alge Elastic Lustenau : SIJ Acroni Jesenice – 3:4
Jesenice, 08. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Alge Elastic Lustenau – 2:3
Lustenau, 11. 03. 2017 ob 19.30 – Alge Elastic Lustenau : SIJ Acroni Jesenice – 0:5

Polfinale (Best of five):

Asiago, 18. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 5:1
Jesenice, 22. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Asiago hockey 6:4
Asiago, 25. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 2:4
Jesenice, 28. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Asiago hockey 3:4*
Asiago, 30. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 4:2*

Finale (Best of seven):
01. 04. 2017 – Sobota
03. 04. 2017 – Ponedeljek
05. 04. 2017 – Sreda
08. 04. 2017 – Sobota
10. 04. 2017 – Ponedeljek*
12. 04. 2017 – Sreda*
15. 04. 2017 – Sobota*

* tekme, če zmagovalec ne bo še znan