Aktualne novice
  1. Nova sezona z nekaj novosti
  2. Mlada branilca sta podaljšala sodelovanje
  3. Gaber Glavič: “Zaupam v te fante!”
  4. Odlični Clarke Saunders se vrača med vratnice!
  5. Novim zmagam naproti tudi z Urbanom in Gašperjem!

 

Statistika igralcev:

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
89Luka BAŠIČ40133043+2512
11Luka KALAN40202242+246
91Tadej ČIMŽAR39172239+2016
16Miha BRUS30131326+190
18Markus PIISPANEN40113344+3228
22Erik SVETINA31121123+1712
17Miha LOGAR40122032+2518
97Žan JEZOVŠEK369716+920
4Andrej TAVŽELJ (C)3972229+2312
98Blaž TOMAŽEVIČ4071320+128
44David PLANKO4061319+1910
46Nejc STOJAN3831013+1410
29Aleksandar MAGOVAC4061521+1810
76Nik PEM14099+36
47Gašper GLAVIČ386713+447
88Jaka SODJA377815-18
23Urban SODJA3651116+412
21Gašper KOROŠEC12044+50
8Žiga URUKALO29178+610
27Lan BRUN RAUH20134-14
24Jaka ŠTURM27538+04
19Gašper SERŠEN22033-12
63Luka KRAIGHER29134+518
10Adis ALAGIČ218816+510
9Patrik RAJSAR4101-14
20Matic JEKLIČ2000+10
15Rok AVSENEK1000+00
6Nejc BRUS000000
13Aljoša CRNOVIČ000000
7Alen HADŽIČ000000
81Luka PRETNAR000000
5Zemir ŠABANOVIČ000000
2Nik BRGLEZ4011+00

Statistika vratarjev:

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
33Clarke SAUNDERS331939:359969296793,3
30Mark VLAHOVIČ7340:13112106694,6
25Žiga KOGOVŠEK273:382923679,3

Lestvica rednega dela:

MestoEkipaOTZPZPPPGRTočke
1.Asiago Hockey4030631+7497
2.Rittner Buam4026653+7491
3.HDD SIJ Acroni Jesenice4026842+8388
4.FBI VEU Feldkirch40211054+3177
5.HC Pustertal Wolfe40221026+4876
6.HK SŽ Olimpija40211333+3272
7.Red Bull Hockey Juniors40191542+1667
8.WSV Sterzing Broncos40191425+4466
9.SG Cortina Hafro40171337+1364
10.EC Bregenzerwald40181633+063
11.EHC Alge Elastic Lustenau40181732+1562
12.EK Zeller Eisbaren40181822-3360
13.Die Adler Kitzbühel40112225-1942
14.HC Gherdeina40102532-4838
15.HC Neumarkt Riwega4042853-8025
16.HC Fassa Falcons4063211-10621
17.EC KAC II4013432-14411