Aktualne novice
  1. Zanesljiva zmaga Železarjev
  2. Statistika med reprezentančnim premorom
  3. Visoka zmaga za dvig samozavesti!
  4. Praznični dan ni prinesel zmage
  5. Eric Pance se vrača med Železarje

 

Statistika igralcev:

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
89Luka BAŠIČ40133043+2512
11Luka KALAN40202242+246
91Tadej ČIMŽAR39172239+2016
16Miha BRUS30131326+190
18Markus PIISPANEN40113344+3228
22Erik SVETINA31121123+1712
17Miha LOGAR40122032+2518
97Žan JEZOVŠEK369716+920
4Andrej TAVŽELJ (C)3972229+2312
98Blaž TOMAŽEVIČ4071320+128
44David PLANKO4061319+1910
46Nejc STOJAN3831013+1410
29Aleksandar MAGOVAC4061521+1810
76Nik PEM14099+36
47Gašper GLAVIČ386713+447
88Jaka SODJA377815-18
23Urban SODJA3651116+412
21Gašper KOROŠEC12044+50
8Žiga URUKALO29178+610
27Lan BRUN RAUH20134-14
24Jaka ŠTURM27538+04
19Gašper SERŠEN22033-12
63Luka KRAIGHER29134+518
10Adis ALAGIČ218816+510
9Patrik RAJSAR4101-14
20Matic JEKLIČ2000+10
15Rok AVSENEK1000+00
6Nejc BRUS000000
13Aljoša CRNOVIČ000000
7Alen HADŽIČ000000
81Luka PRETNAR000000
5Zemir ŠABANOVIČ000000
2Nik BRGLEZ4011+00

Statistika vratarjev:

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
33Clarke SAUNDERS331939:359969296793,3
30Mark VLAHOVIČ7340:13112106694,6
25Žiga KOGOVŠEK273:382923679,3

Lestvica rednega dela:

MestoEkipaOTZPZPPPGRTočke
1.Asiago Hockey4030631+7497
2.Rittner Buam4026653+7491
3.HDD SIJ Acroni Jesenice4026842+8388
4.FBI VEU Feldkirch40211054+3177
5.HC Pustertal Wolfe40221026+4876
6.HK SŽ Olimpija40211333+3272
7.Red Bull Hockey Juniors40191542+1667
8.WSV Sterzing Broncos40191425+4466
9.SG Cortina Hafro40171337+1364
10.EC Bregenzerwald40181633+063
11.EHC Alge Elastic Lustenau40181732+1562
12.EK Zeller Eisbaren40181822-3360
13.Die Adler Kitzbühel40112225-1942
14.HC Gherdeina40102532-4838
15.HC Neumarkt Riwega4042853-8025
16.HC Fassa Falcons4063211-10621
17.EC KAC II4013432-14411