Aktualne novice
  1. Na kolena spravili prvake!
  2. Posebna tekma, ki šteje dvojno!
  3. Poraz po kazenskih strelih
  4. Odličen uvod v novo sezono!
  5. Jutri otvoritev nove sezone

Statistika igralcev:

#imetekmezadetkipodajetočke
4Andrej TAVŽELJ (C)4044
29Aleksandar MAGOVAC5033
44David PLANKO105914
17Miha LOGAR93912
63Luka KRAIGHER9156
21Gašper KOROŠEC7044
8Žiga URUKALO6000
46Nejc STOJAN7156
27Lan BRUN RAUH5145
16Miha BRUS78614
18Markus PIISPANEN63912
89Luka BAŠIČ7549
23Urban SODJA107815
91Tadej ČIMŽAR1191120
11Luka KALAN931114
76Nik PEM4145
97Žan JEZOVŠEK85510
47Gašper GLAVIČ10336
98Blaž TOMAŽEVIČ116511
24Jaka ŠTURM5033
22Erik SVETINA5415
19Gašper SERŠEN5112
88Jaka SODJA6224
16Nejc BRUS4112
24Patrik RAJSAR5112
18Luka PRETNAR4101
99Nik BRGLEZ5000
21Matic JEKLIČ3101
24Viktor KASTEL4033
8Rok AVSENEK6202
22Aljoša CRNOVIČ5011
46Alen HADŽIČ3011
27Zemir ŠABANOVIČ3011
10Adis ALAGIČ3246

Statistika vratarjev:

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
33Clarke SAUNDERS2120:006458690,6
30Mark VLAHOVIČ8429:16133124993,2
25Žiga KOGOVŠEK00:000000,00
1Jure LEGAT
2Nejc ŽAGAR

Lestvica rednega dela:

MestoEkipaOTZZPPPPTOČKE
1.HDD SIJ Acroni Jesenice111000130
2.HK SŽ Olimpija11900227
3.HK Triglav12800424
4.HK ECE Celje11600518
5.HKMK Bled12500715
6.HK Playboy Slavija1120096
7.HDK Maribor12000120

KONČNICA

Nastopajo vsa moštva, štartne številke so postavljene na osnovi uvrstitve po rednem delu tekmovanja
Sistem tekmovanja v končnici:
– četrtfinale – 2:7, 3:6 in 4:5 (boljši po rezultatu iz 2 tekem), 1 prost
– polfinale – 1 proti zm 4:5 in zm 2:7 proti zm 3:6 (boljši po rezultatu iz 2 tekem)
V načinu »boljši iz 2 tekem« šteje skupni rezultat obeh tekem. Domačin prve tekme je nižje uvrščeno moštvo po rednem delu tekmovanja. Rezultati tekem so lahko neodločeni.
V primeru enakega rezultata iz obeh tekem, se po koncu 60 minut druge tekme končnice četrtfinala in polfinala igra »dolgi« podaljšek (4 igralci v polju in vratar) do »zlatega gola«, oz. 20 minut. V primeru, da v 20. minutah ni gola, se igra novi podaljšek do »zlatega gola«, oz. 20 minut in tako naprej.
Pred podaljškom/i se očisti led.
– finale – zmagovalca polfinala

Varianta A: ko eden ali oba slovenska kluba igrata finale končnice AHL,
se igra na 2 zmagi (boljši iz 3 tekem)
Varianta B: ko nobeden od slovenskih klubov ne igra finale končnice AHL, se igra na 3 zmage (boljši iz 5 tekem)

Na odločilnih tekmah končnice, na 2. in 3. (A), ali 3., 4. in 5. (B) tekmi finala, se ob neodločenem rezultatu po 60. minutah igra podaljšek (4 igralci v polju in vratar) do »zlatega gola«, oz. 20 minut. V primeru, da v 20. minutah ni gola, se igra novi podaljšek do »zlatega gola«, oz. 20 minut in tako naprej.
Prednost domačega igrišča v finalu končnice ima klub z nižjo štartno številko.

 

POLFINALE

poned. 29. jan. – HK ECE Celje : HDD SIJ Acroni Jesenice – 2:4
poned. 05. feb. – HDD SIJ Acroni Jesenice : HK ECE Celje – 5:1

FINALE:  

sobota, 7. apr. – HDD SIJ Acroni Jesenice : HK SŽ Olimpija – 3:2
torek, 10. apr. – HK SŽ Olimpija : HDD SIJ Acroni Jesenice – 3:5
četrtek. 12. apr. – HDD SIJ Acroni Jesenice : HK SŽ Olimpija – 3:4
sobota, 14. apr. HK SŽ Olimpija : HDD SIJ Acroni Jesenice – 1:4