4:0 Brus (Tomaževič, PP1, 21′)
5:0 Brus (Pem, Rodman, PP1, 28′)
6:0 Bašič (Čimžar, 32′)
7:0 Rodman (Čimžar, 44′)

Dvorana Podmežakla je na današnji večer gostila hokejiste iz italijanske prestolnice, ekipo Milano Rossoblu. Gostje so se že v uvodnih dveh minutah igre znašli z igralcem manj na ledu. Zaradi udarca je na kazensko klop sedel Schina. Železarji so pletli mrežo okoli odlično postavljene obrambe gostov, v enem izmed napadov pa so tudi zadeli. Uspešen je bil branilec Gagnon. Jeseniški hokejisti so še naprej prihajali do priložnosti, gostujoči vratar Tesini pa je nekajkrat dobro posredoval. Priložnosti Rodmana, Kalana in Brusa so tako ostale neizkoriščene. V 9. minuti so do ene izmed redkih priložnosti prišli tudi gostje. Po strelu Petrova je vratar Climie dobro posredoval in preprečil izenačenje. Železarji so še naprej uspešno prekinjali napade gostov in brez večjih težav prihajali v napadalno tretjino. V 15. minuti sta Rodman in Pance s hitro akcijo poskrbela za novo priložnost z igralcem več in tudi tokrat so jo Železarji odlično izkoristili. Med strelce se je vpisal Tomaževič. Le dobro minuto kasneje pa so jeseniški hokejisti znova udarili. Lepo podajo Brusa je v zadetek spremenil Tomaževič. Visoko vodstvo Jeseničanov je goste prisililo v napake in v izključitve. Ko je na kazenski klopi sedel Ilič, so gostje prišli do lepe priložnosti z igralcem manj, a je samostojni prodor Ivanova zaustavil Climie. Kar 22 strelov na nasprotnikova vrata kaže na premoč naših hokejistov.

Drugo tretjino so domači hokejisti pričeli podobno kot so jo končali, z zadetkom, ki ga je prispeval Miha Brus. Po četrtem prejetem zadetku, so gostje zamenjali vratarja. V igro je vstopil Valle da rin. V nadaljevanju je ravno ta vratar ubranil kar tri zaporedne strele Železarjev. Igra z igralcem več je danes Jeseničanom res stekla, saj so v 28. minuti dosegli še četrti zadetek z igralcem več. Da gre danes domačim res vse po načrtih, je z zadetkom v 32. minuti po samostojnem prodoru dokazal tudi Luka Bašič. Razmerje v strelih po 40. minutah pa je bilo kar 50:14 v korist domačih hokejistov. Zadnjo tretjino so Jeseničani pričeli z igralcem več, a tokrat niso uspeli zadeti. V 44. minuti je po odličnem samostojnem prodoru zadel še Rodman, prednost domačinov pa je bila za goste neulovljiva. Kljub visokemu vodstvu se železarski stroj ni ustavljal. Iz minute v minuto je bilo na vrata italijanske ekipe sproženih več strelov. Prednost Železarjev bi bila še večja, če ne bi sodnik v 51. minuti razveljavil zadetka Bašiča. Danes so na ledu odlično delovali prav vsi napadi, izstopal pa je tretji z Brusom in Tomaževičem v glavnih vlogah. Čeprav veliko dela ni imel, je Climie svojo mrežo ohranil nedotaknjeno, zmaga pa je ostala doma.