Aktualne novice
  1. Izjava za javnost
  2. Nagrada za trdo delo!
  3. Negotova prihodnost članskega hokeja na Jesenicah?
  4. Zasluženo osvojen naslov državnih prvakov!
  5. Po naslov državnih prvakov gremo v Tivoli!
MestoEkipaOTZZPPPPTOČKE
1.HDD SIJ Acroni Jesenice111000130
2.HK SŽ Olimpija11900227
3.HK Triglav12800424
4.HK ECE Celje11600518
5.HKMK Bled12500715
6.HK Playboy Slavija1120096
7.HDK Maribor12000120