Aktualne novice
  1. Nova sezona z nekaj novosti
  2. Mlada branilca sta podaljšala sodelovanje
  3. Gaber Glavič: “Zaupam v te fante!”
  4. Odlični Clarke Saunders se vrača med vratnice!
  5. Novim zmagam naproti tudi z Urbanom in Gašperjem!
MestoEkipaOTZZPPPPTOČKE
1.HDD SIJ Acroni Jesenice111000130
2.HK SŽ Olimpija11900227
3.HK Triglav12800424
4.HK ECE Celje11600518
5.HKMK Bled12500715
6.HK Playboy Slavija1120096
7.HDK Maribor12000120