4:0 Tavželj (Pance, Pem, 40′)
5:0 Kalan (Rodman, Stojan, 47′)
5:1 LeBlanc (Oakley, Gaffal, PP1, 54′)
6:1 Bašič (Stojan, Pesjak, 54′)

Sobotni večer je bil zopet rezerviran za hokej v Podmežakli. Tokrat z dobrodelno noto, saj so številni navijači s seboj prinesli plišaste igrače, katere bomo podarili SB Jesenice. Tekmo so Železarji pričeli v skorajda popolni postavi, manjkal je le Gašper Korošec. Prva tretjina je bila dokaj izenačena, čeprav so si domači hokejisti pripravili več priložnosti za zadetek. V 12. minuti je na kazensko klop zaradi napake gostujočega moštva prvič sedel Sinzinger. Jeseniški hokejisti so dokaj hitro tudi izkoristili igralca več na ledu. Po strelu Gagnona je odbit plošček v gol pospravil Luka Bašič, na led pa so priletele plišaste igrače. Na koncu se jih je nabralo več sto. Po krajši prekinitvi so Železarji nadaljevali z ogrožanjem Dominika Franka, ki je tokrat v vratih dobil prednost pred Patrickom Machreichom, a je po 20. minutah igre ostalo pri minimalni prednosti jeseniških hokejistov.

Kmalu po pričetku druge tretjine, je svoje strelske sposobnosti pokazal tudi David Rodman, ko je vratarja Franka premagal z natančno odmerjenim strelom v levi zgornji kot. Dve minuti kasneje se je z zadetkom izkazal tudi najboljši strelec Železarjev, Tadej Čimžar. Domači hokejisti se tudi po visokem vodstvu niso ustavljali. S hitrim drsanjem, natančnimi podajami in moško igro na telo, so si priigrali kar nekaj priložnosti. Iz navidez nenevarne akcije pa so nekaj sekund pred koncem druge tretjine zadeli še četrtič. Z modre črte je ustrelil kapetan Tavželj in presenetil vratarja gostov. V drugi tretjini je bilo razmerje strelov na gol kar 22:5 v korist Jeseničanov. V zadnji tretjini so gostje pričeli z menjavo v vratih. Franka je zamenjal Machreich, ki pa je v 47. minuti moral po plošček v gol. Po strelu Rodmana je bil pred golom najbolj vztrajen Kalan, plošček pa se je znašel za hrbtom gostujočega vratarja. Sledila je 54. minuta, ko so zadeli tudi gostje, prišlo pa je tudi do poškodbe vratarja Clarka Saundersa. Clarke si je po posredovanju poškodoval gleženj, kako resna je njegova poškodba, pa bo znano kmalu. Namesto njega je med vratnice stopil Urban Avsenik. Za popoln večer v dvorani Podmežakla je z drugim zadetkom na tekmi v 54. minuti poskrbel Bašič in postavil končni izid. Železarji so tako z veliko zmago in tremi točkami zaključili tekmo, z mislimi pa so že pri naslednjemu nasprotniku. Jutri se bodo namreč pomerili z ekipo HK Slavija Jr., tekma pa bo odigrana v Zalogu.