Aktualne novice
  1. David Planko okrepitev med branilci
  2. Luka in Miha ostajata v rdečem dresu!
  3. V novo sezono tudi z Gorenjskim Glasom!
  4. Žan Jezovšek ostaja Železar!
  5. Izjava za javnost

RAZPORED AHL

RAZPORED TEKEM AHL – SKUPINA ZA RAZVRSTITEV

DATUMDANURADOMAČIGOSTIREZULTAT
25. 01. 2017Sreda18.30HDD SIJ Acroni JeseniceAlge Elastic Lustenau2:4
28. 01. 2017 Sobota19.30VEU FeldkirchHDD SIJ Acroni Jesenice1:4
01. 02. 2017Sreda18.30HDD SIJ Acroni JeseniceRittner Buam3:1
04. 02. 2017Sobota19.30HC PustertalHDD SIJ Acroni Jesenice5:4 (OT)
14. 02. 2017Torek19.30Alge Elastic LustenauHDD SIJ Acroni Jesenice5:2
16. 02. 2017Četrtek18.30HDD SIJ Acroni JeseniceAsiago Hockey3:2 (OT)
18. 02. 2017Sobota18.30Rittner BuamHDD SIJ Acroni Jesenice1:2
21. 02. 2017Torek18.30HDD SIJ Acroni JeseniceHC Pustertal4:2
23. 02. 2017Četrtek20.30Asiago HockeyHDD SIJ Acroni Jesenice7:2
25. 02. 2017Sobota18.30HDD SIJ Acroni JeseniceVEU Feldkirch3:4

Razpored končnice (datumi)

Četrtfinale (best of five):
Jesenice, 01. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Alge Elastic Lustenau – 3:2 OT
Lustenau, 04. 03. 2017 ob 19.30 – Alge Elastic Lustenau : SIJ Acroni Jesenice – 3:4
Jesenice, 08. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Alge Elastic Lustenau – 2:3
Lustenau, 11. 03. 2017 ob 19.30 – Alge Elastic Lustenau : SIJ Acroni Jesenice 0:5

Polfinale (Best of five):

Asiago, 18. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 5:1
Jesenice, 22. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Asiago hockey 6:4
Asiago, 25. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 2:4
Jesenice, 28. 03. 2017 ob 18.30 – SIJ Acroni Jesenice : Asiago hockey 3:4*
Asiago, 30. 03. 2017 ob 20.30 – Asiago hockey : SIJ Acroni Jesenice 4:2*

Finale (Best of seven):
01. 04. 2017 – Sobota
03. 04. 2017 – Ponedeljek
05. 04. 2017 – Sreda
08. 04. 2017 – Sobota
10. 04. 2017 – Ponedeljek*
12. 04. 2017 – Sreda*
15. 04. 2017 – Sobota*

* tekme, če zmagovalec ne bo še znan

RAZPORED TEKEM REDNEGA DELA AHL

DATUMDANURADOMAČIGOSTIREZULTAT
17.09.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice HC Gardeina8:2
21.09.2016Sreda20.30SG Cortina HafroSIJ Acroni Jesenice 1:6
24.09.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Red bull Salzburg II4:2
28.09.2016Sreda19.30HC Neumarkt EgnaSIJ Acroni Jesenice 1:5
01.10.2016 Sobota19.30WSV SterzingSIJ Acroni Jesenice 2:5
04.10.2016Torek19.30EC Zell am SeeSIJ Acroni Jesenice 3:5
08.10.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Die Adler Kitzbühel3:0
15.10.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice VEU Feldkirch3:2
16.10.2016Nedelja18.30SIJ Acroni Jesenice Alge Elastic Lustenau2:1 (OT)
18.10.2016Torek19.00KAC IISIJ Acroni Jesenice 1:10
26.10.2016Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice Ritten Sport5:6
29.10.2016Sobota19.30HC PustertalSIJ Acroni Jesenice 3:2 (OT)
09.11.2016Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice KAC II1:0
12.11.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice Asiago Hockey2:3
16.11.2016Sreda19.30EHC BregenzerwaldSIJ Acroni Jesenice 2:4
19.11.2016Sobota18.30SIJ Acroni Jesenice HC Pustertal2:3
23.11.2016Sreda20.30Asiago HockeySIJ Acroni Jesenice 3:2
30.11.2016Sreda19.30Red bul Salzburg IISIJ Acroni Jesenice 4:0
03.12.2016Sobota20.30HC GardeinaSIJ Acroni Jesenice 1:4
07.12.2016 Sreda19.30SIJ Acroni Jesenice SG Cortina Hafro4:3
16.12.2016Petek19.30SIJ Acroni Jesenice HC Neumarkt Egna1:2
21.12.2016Sreda19.30SIJ Acroni JeseniceEC Zell am See2:0
26.12.2016Ponedeljek19.30SIJ Acroni JeseniceSHC Fassa8:3
29.12.2016Četrtek20.45SHC FassaSIJ Acroni Jesenice7:2
02.01.2017Ponedeljek19.30Alge Elastic LustenauSIJ Acroni Jesenice3:0
03.01.2017Torek19.30VEU FeldkirchSIJ Acroni Jesenice3:4
07.01.2017Sobota18.30SIJ Acroni JeseniceWSV Sterzing7:1
10.01.2017Torek18.30Ritten SportSIJ Acroni Jesenice3:5
18.01.2017Sreda20.00Die Adler KitzbühelSIJ Acroni Jesenice1:9
21.01.2017Sobota18.30SIJ Acroni JeseniceEHC Bregenzerwald5:0