Aktualne novice
  1. Borba ni bila dovolj za tri točke
  2. Marcel Rodman: “Vojna se bo končala konec aprila!”
  3. Zmaga, ki šteje dvojno!
  4. Volkovi iz Podmežakle odnesli 3 točke
  5. Program na jutrišnjem derbiju

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

Št. dresaIgralecTekmeZadetkiAsistenceTočke+/-Kazni
91Tadej Čimžar33212546+1918
10Jesse Jyrkkiö1411011+614
76Nik Pem3272229+76
89Luka Bašič34142337+148
46Nejc Stojan344812+018
16Miha Brus3491726+166
12David Rodman1731316-214
11Luka Kalan3292231+1014
8Žiga Urukalo3351116+926
22Erik Svetina2841014+62
4Andrej Tavželj2641923+1610
23Urban Sodja3461319+010
20Rok Avsenek32033+215
19Gašper Seršen31448-74
27Lan Brun-Rauh22044+50
63Philippe Paradis2019726+244
24Jaka Šturm16101-56
47Gašper Glavič2710313-424
98Blaž Tomaževič3381119+38
88Jaka Sodja31134-140
17Miha Pesjak8044-10
32Eric Pance1871522+327
21Gašper Korošec7000+04
75Mathieu Gagnon7077-22
70Patrik Rajsar18134-229
13Aljoša Crnovič29224+16

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
#Matt Climie2119:154641589,1
#Clarke Saunders251470:217056277888,9
#Urban Avsenik221:03770100,0
#Žiga Kogovšek7375:181861701691,4