Aktualne novice
  1. Na deževni torek nova tekma železarjev
  2. Miha Logar: “Vloga očeta je neverjetna!”
  3. Padla je še Slavija
  4. Poročilo 4. Občnega zbora HDD Jesenice
  5. Luka Kalan: “Za hokej je treba imeti najprej srce, ki te vodi!”

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
89Luka BAŠIČ2071825+116
11Luka KALAN20111021+102
91Tadej ČIMŽAR19101020+84
16Miha BRUS2081018+120
18Markus PIISPANEN2051419+1316
22Erik SVETINA156713+78
17Miha LOGAR205813+710
97Žan JEZOVŠEK186511+712
4Andrej TAVŽELJ (C)193811+94
98Blaž TOMAŽEVIČ204711+44
44David PLANKO20279+136
46Nejc STOJAN20279+106
29Aleksandar MAGOVAC20268+98
76Nik PEM11077+26
47Gašper GLAVIČ18336+439
88Jaka SODJA19246-22
23Urban SODJA17134-26
21Gašper KOROŠEC9033+40
8Žiga URUKALO12033-12
27Lan BRUN RAUH11123-12
24Jaka ŠTURM10202-10
19Gašper SERŠEN11011+10
63Luka KRAIGHER15000+18
10Adis ALAGIČ1000+10
9Patrik RAJSAR4101-14
20Matic JEKLIČ2000+10
15Rok AVSENEK
6Nejc BRUS
13Aljoša CRNOVIČ
7Alen HADŽIČ
81Luka PRETNAR
5Zemir ŠABANOVIČ
2Nik BRGLEZ3011+00

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
33Clarke SAUNDERS191125:476105713993,6
30Mark VLAHOVIČ286:402423195,8
25Žiga KOGOVŠEK00:000000,00