Aktualne novice
  1. Izjava za javnost
  2. Nagrada za trdo delo!
  3. Negotova prihodnost članskega hokeja na Jesenicah?
  4. Zasluženo osvojen naslov državnih prvakov!
  5. Po naslov državnih prvakov gremo v Tivoli!

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
89Luka BAŠIČ40133043+2512
11Luka KALAN40202242+246
91Tadej ČIMŽAR39172239+2016
16Miha BRUS30131326+190
18Markus PIISPANEN40113344+3228
22Erik SVETINA31121123+1712
17Miha LOGAR40122032+2518
97Žan JEZOVŠEK369716+920
4Andrej TAVŽELJ (C)3972229+2312
98Blaž TOMAŽEVIČ4071320+128
44David PLANKO4061319+1910
46Nejc STOJAN3831013+1410
29Aleksandar MAGOVAC4061521+1810
76Nik PEM14099+36
47Gašper GLAVIČ386713+447
88Jaka SODJA377815-18
23Urban SODJA3651116+412
21Gašper KOROŠEC12044+50
8Žiga URUKALO29178+610
27Lan BRUN RAUH20134-14
24Jaka ŠTURM27538+04
19Gašper SERŠEN22033-12
63Luka KRAIGHER29134+518
10Adis ALAGIČ218816+510
9Patrik RAJSAR4101-14
20Matic JEKLIČ2000+10
15Rok AVSENEK1000+00
6Nejc BRUS000000
13Aljoša CRNOVIČ000000
7Alen HADŽIČ000000
81Luka PRETNAR000000
5Zemir ŠABANOVIČ000000
2Nik BRGLEZ4011+00

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
33Clarke SAUNDERS331939:359969296793,3
30Mark VLAHOVIČ7340:13112106694,6
25Žiga KOGOVŠEK273:382923679,3