Aktualne novice
  1. David Planko okrepitev med branilci
  2. Luka in Miha ostajata v rdečem dresu!
  3. V novo sezono tudi z Gorenjskim Glasom!
  4. Žan Jezovšek ostaja Železar!
  5. Izjava za javnost

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
88Jure SOTLAR461934531116
31Eric PANCE453220521629
81Sašo RAJSAR481436502046
11Luka KALAN48132639720
29Aleksandar MAGOVAC44924332312
43Martin ORAŽE4682432257
13Nate DICASMIRRO37922311122
18Marjan MANFREDA49121830148
26Jaka ANKERST271314271712
97Žan JEZOVŠEK471311241332
28Nejc BERLISK37716231220
17Miha LOGAR3031619134
16Miha BRUS (C)40651158
23Urban SODJA494711122
91Tadej ČIMŽAR323811-518
38Aleš KRANJC10268610
37Gašper CERKOVNIK49257840
68Shane HEFFERNAN9257835
27Aleš JEKLIČ41235736
24Sebastjan HADŽIČ1921306
12David RODMAN4123-14
47Gašper GLAVIČ35123214
20Marko TARMAN470331014
10Blaž TOMAŽEVIČ2611220
48Luka KRAIGHER25112139
8Žiga URUKALO200000
32Jaka SODJA1000-10
55Gašper SERŠEN1000-10
24Jaka ŠTURM1000-10

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
39Rok STOJANOVIČ301764:349268537392,1
33Žan US221183:565905394991,7
1Grega VILMAN0
2Žiga KOGOVŠEK0