Aktualne novice
  1. Marcel Rodman: “Pomembna je kemija v garderobi”
  2. SIJ Acronijevi štipendisti na tekmi Železarjev
  3. Marcel Rodman: “Ekipa začenja z nule”
  4. Mladi Železarji v reprezentanci U-20
  5. Gostje iz Feldkircha premočni za Železarje

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

Št. dresaIgralecTekmeZadetkiAsistenceTočke+/-Kazni
91Tadej Čimžar19161630+1710
10Jesse Jyrkkiö1411011+614
76Nik Pem1871017+116
89Luka Bašič1991322+144
46Nejc Stojan19156+116
16Miha Brus196814+154
12David Rodman4022+10
11Luka Kalan1941620+1110
8Žiga Urukalo19347+912
22Erik Svetina142810+72
4Andrej Tavželj1931417+158
23Urban Sodja1951015+38
9Rok Avsenek18011+415
19Gašper Seršen19437-14
27Lan Brun-Rauh15022+70
63Philippe Paradis8628+422
24Jaka Šturm11101-36
47Gašper Glavič187310-215
98Blaž Tomaževič195510+16
88Jaka Sodja19033-90
32Eric Pance5145+02
21Gašper Korošec6000+04
18Nik Brglez000000
15Patrik Rajsar14134+029
7Aljoša Crnovič16224+26

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
#Clarke Saunders16951:054474024589,9
#Urban Avsenik114:34550100,0
#Žiga Kogovšek3183:539184792,3