Aktualne novice
  1. Izjava za javnost
  2. Za finale bo odločala peta tekma
  3. Kapetan odločil tekmo!
  4. Epski preobrat Železarjev!
  5. Pomembno obvestilo pred jutrišnjo tekmo!

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

Št. dresaIgralecTekmeZadetkiAsistenceTočke+/-Kazni
91Tadej Čimžar39223355+2524
10Jesse Jyrkkiö1411011+614
76Nik Pem3882836+126
89Luka Bašič40172845+208
46Nejc Stojan4041115+618
16Miha Brus40132033+186
12David Rodman2351823+218
11Luka Kalan38102333+1216
8Žiga Urukalo3951318+1426
22Erik Svetina3471421+122
4Andrej Tavželj3252328+2310
23Urban Sodja4071724+514
20Rok Avsenek38134+221
19Gašper Seršen365813-34
27Lan Brun-Rauh22044+50
63Philippe Paradis2019726+244
24Jaka Šturm16101-56
47Gašper Glavič3310515-230
98Blaž Tomaževič39111425+510
88Jaka Sodja36448-100
17Miha Pesjak13066+50
32Eric Pance24131629+729
21Gašper Korošec14000+14
75Mathieu Gagnon1221012+013
70Patrik Rajsar18134-229
13Aljoša Crnovič30224+16

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
#Matt Climie7422:581631501392,0
#Clarke Saunders251470:217056277888,9
#Urban Avsenik381:0321210100,0
#Žiga Kogovšek7375:181861701691,4