Aktualne novice
  1. Zanesljiva zmaga Železarjev
  2. Statistika med reprezentančnim premorom
  3. Visoka zmaga za dvig samozavesti!
  4. Praznični dan ni prinesel zmage
  5. Eric Pance se vrača med Železarje

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

Št. dresaIgralecTekmeZadetkiAsistenceTočke+/-Kazni
91Tadej Čimžar15121224+158
10Jesse Jyrkkiö1411011+614
76Nik Pem156814+86
89Luka Bašič1571017+114
46Nejc Stojan15134+312
16Miha Brus155611+142
12David Rodman1022+20
11Luka Kalan1531417+104
8Žiga Urukalo15336+812
22Erik Svetina10279+70
4Andrej Tavželj1511112+124
23Urban Sodja154812+38
9Rok Avsenek15011+415
19Gašper Seršen15224-22
27Lan Brun-Rauh12022+60
63Philippe Paradis5617+216
24Jaka Šturm11101-36
47Gašper Glavič157310-213
98Blaž Tomaževič15459+16
88Jaka Sodja15033-80
31Eric Pance1022+20
21Gašper Korošec6000+04
18Nik Brglez000000
15Patrik Rajsar10123+02
7Aljoša Crnovič12123+16

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
#Clarke Saunders13771:263513133889,2
#Urban Avsenik114:34550100,0
#Žiga Kogovšek2119:034946393,9