Aktualne novice
  1. Spektakel v kotlu Podmežakle
  2. Zmaga! Junak tekme – VSI V RDEČEM!
  3. Dan velikega obračuna
  4. Prva polovica izenačena, druga jeseniška
  5. Priprave na Asiago tudi s tekmo polfinala DP

STATISTIKA IGRALCEV V AHL

#imetekmezadetkipodajetočke+/-kazni
31Eric PANCE423119501727
88Jure SOTLAR431931501216
81Sašo RAJSAR451433471938
11Luka KALAN45122638920
29Aleksandar MAGOVAC41923322212
13Nate DICASMIRRO34921301216
43Martin ORAŽE4362430755
18Marjan MANFREDA46121628138
97Žan JEZOVŠEK441211231332
26Jaka ANKERST24111223166
28Nejc BERLISK34715221216
17Miha LOGAR2711516722
16Miha BRUS (C)37651178
23Urban SODJA464711122
91Tadej ČIMŽAR293811-512
38Aleš KRANJC10268610
37Gašper CERKOVNIK46257734
68Shane HEFFERNAN9257835
27Aleš JEKLIČ38235736
24Sebastjan HADŽIČ1621306
12David RODMAN4123-14
47Gašper GLAVIČ35123214
20Marko TARMAN440331014
10Blaž TOMAŽEVIČ2611220
48Luka KRAIGHER25112139
8Žiga URUKALO200000
32Jaka SODJA1000-10
55Gašper SERŠEN1000-10
24Jaka ŠTURM1000-10

STATISTIKA VRATARJEV V AHL

#ImeTekmeMinuteStreliObrambePrejeti goli%
39Rok STOJANOVIČ251585:178037396492,0
33Žan US211183:565905394991,7
1Grega VILMAN0
2Žiga KOGOVŠEK0