HDD Sij Acroni Jesenice – HK Slavija Jr. 6:1

1:0 Glavič (Tomaževič, Ankerst, PP1, 14′)
2:0 Sodja U. (Stojan, Svetina, PP1, 16′)
4:0 Sodja J. (Seršen, Tavželj, 28′)
5:0 Tomaževič (Sodja U., Crnovič, 32′)
6:0 Hebar (Ankerst, Glavič, PP1, 33′)
6:1 Skerlep (Primar, 50′)

Petkov deževni dan je v dvorano Zlato polje pripeljal navijače obeh ekip. Trener Mitja Šivic je svojim varovancem večkrat povedal, da bo tekma veliko težja kot je bila tista z ekipo Maribora. Jeseniška vrata je tokrat branil Žiga Kogovšek, vrata Slavije pa Jure Pavlič. V prvih minutah prve tretjine so se hokejisti iz Zaloga dokaj dobro zoperstavljali hokejistom Jesenic. Železarji so si ustvarili kar nekaj priložnosti, a je bil Pavlič zelo zanesljiv. Prvi zadetek so dosegli šele v 14. minuti, ko je zadel Glavič. Do konca prve tretjine sta zadela še U. Sodja in Ankerst, Železarji pa so šli na odmor s prednostjo treh zadetkov.

Tudi v drugi tretjini so jeseniški hokejisti prevladovali. Založani si niso ustvarili veliko priložnosti, Železarji pa so svoje vodstvo hitro povišali na 6:0. V polno so zadeli Jaka Sodja, Tomaževič in Hebar. V zadnji tretjini so Jeseničani nekoliko popustili, trener pa je na led pošiljal peterke, ki prej niso dobile veliko igralnega časa. Ko je bilo že znano, da bodo Železarji prvi finalisti, pa so hokejisti Slavije vendarle zadeli in prek Skerlepa premagali Žigo Kogovška. Ob koncu tekme sta si obe ekipi prislužili velik aplavz s strani navijačev, Jeseničani pa bodo z uvrstitvijo v finale imeli priložnost za maščevanje Olimpiji za tisti poraz na Poletni ligi na Bledu.